Drukuj

PIKNIK RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Życie jest podróżą, do której musimy się dobrze przygotować… przede wszystkim założyć wygodne buty – to myśl przewodnia pikniku rodzinnego, który odbył się w naszej szkole 20 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego.

Wraz z rodzinami i przyjaciółmi, na czele z panem Burmistrzem Miasta i Gminy Siewierz Dariuszem Waluszczykiem, podziwialiśmy skarby przywiezione z wycieczek: m.in. odkryte w sobie talenty. Podsumowaliśmy również etapy szkolnej wędrówki: zerówka od września zasili szeregi klasy pierwszej, klasa trzecia kończy pierwszy etap edukacyjny i zaliczać się już będzie do szkolnej starszyzny, a ósmoklasiści kończą przygodę z naszą szkołą… Oj, niejedna łezka się w oku zakręciła… wybrzmiały piękne pożegnania, czułości oraz zapewnienia o pamięci. Część artystyczną zakończyły muzyczne przepisy na wakacje oraz wyśpiewane i wytańczone słowa cisnące się wszystkim na usta: ”CZEKAM NA WAKACJE!”.        

Rada Rodziców jak zwykle stanęła na wysokości zadania! Na boisku szkolnym można było: zatańczyć zumbę, zrelaksować się w nowo wybudowanej altance w Leśnej Szkole, no i degustować te wszystkie pyszności… Dzieci cieszyły się szaleństwem na dmuchańcach, a wóz strażacki przyciągał rzesze przyszłych strażaków.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę i życzymy udanych wakacji!

                                                                           Urszula Szymiec

Akcje w których uczestniczymy

polskabiega.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Saturday the 13th. Siewierz