MAMY PIĘKNE SERCA...

Takimi słowami można podsumować przeprowadzoną w naszej szkole "Błyskawiczną akcję pomocy Ukrainie". Kolejny raz społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Siewierzu wykazała się wielką dawką dobroci, współczucia, życzliwości i zwykłą ludzką empatią. Odzew na hasło pomocy sąsiadom zza wschodniej granicy przerósł nasze oczekiwania. Potrzebne były cztery samochody osobowe, aby przewieźć zebrane dary do MGCKSiT w Siewierzu. Stamtąd trafią one do magazynów i będą rozprowadzane wśród uchodźców.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeprowadzonej zbiórki.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Urszula Szymiec