EuroWeek 22

EUROWEEK 2022'

W dniach od 9 do 13 czerwca bieżącego roku 34 uczniów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach EuroWeek w Różance.
Dzięki uczestnictwu w projekcie uczniowie mogli rozwinąć najbardziej cenione umiejętności społeczne: przewodzenia, kreatywności, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Podszlifowali też język angielski, gdyż wszystkie zajęcia prowadzone były właśnie w tym języku. Zajęcia odbywały się w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych
i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek.
Każdy z uczestników otrzymał Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia „EuroWeek – Szkoła Liderów".
Dodatkowo w ramach pobytu nasi wychowankowie mogli zwiedzić piękne zakątki ziemi kłodzkiej i opolskiej ( Stare Miasto, Podziemną Trasę Turystyczną 1000-lecia Państwa Polskiego w Kłodzku i Pałac w Mosznej).
Wszyscy uczestnicy zgodnie potwierdzili, że był to bardzo udany wyjazd, który pozostawił niezwykłe wrażenia i wspomnienia.
Zapraszamy na szkolnego FB, gdzie znajduje się obszerna fotorelacja z naszego pobytu na EuroWeek-u.

Aneta Tyburkiewicz

Barbara Pawińska