Drukuj

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

     W piątek 15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji ,,Sprzątanie świata - Polska 2023 r.’’ Tegoroczne hasło brzmi: ,,Sprzątanie świata - łączy ludzi’’ i jest to już 30 akcja. Głównym jej przesłaniem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się negatywny wpływ na środowisko.

Zorganizowana akcja ,,Sprzątanie świata’’ ma na celu uświadomienie młodzieży szkolnej oraz pozostałym grupom społecznym, że obowiązujący system gospodarki odpadami nie będzie prawidłowo działał, jeśli jego uczestnicy, czyli my wszyscy, nie będziemy wiedzieli dlaczego ważne jest, aby prawidłowo postępować z odpadami i co zrobić, by było ich jak najmniej.

     Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal! Uporządkowana została ulica Długa na całej długości oraz tereny leśne przylegające do naszej szkoły. Po tej ciężkiej pracy wszystkie dzieci zajadały się poczęstunkami w swoich salach. Wszystkim uczestnikom dziękujemy!!!

Efekty naszej pracy przedstawiamy na załączonych zdjęciach.

                                                                                                            Justyna Wystrychowska

FB IMG 1695021268119

FB IMG 1695021285120

 

Więcej na : https://www.facebook.com/sp2siewierz/posts/289880733790784?ref=embed_post

 

 

 

 

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Friday the 8th. Siewierz