Drukuj

Dzień Praw Dziecka 2023

20 listopada obchodzimy rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka, czyli najważniejszego dokumentu, który opisuje jakie prawa przysługują dzieciom na całym świecie. Dzień ten jest nazywany również Dniem Praw Dziecka.

W całej szkole odbyły się zajęcia dla uczniów, podczas których dzieci dyskutowały o przysługujących im prawach, poznawały miejsca, w których te prawa są ograniczane lub łamane. Uczniowie obejrzeli prezentacje oraz filmy, któych patronem jest UNICEF - organizacja zajmująca się organizowaniem pomocy dla najbardziej potrzebujących dzieci na całym świecie.

Joanna Cesarz,

Justyna Chudy

 

dpd

 

dpd2

Unicef SP 2

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 14th. Siewierz