Drukuj

DSC00222

Tylko jedna jest taka noc…..

14 grudnia 2023r w Szkole Podstawowej nr 2 w Siewierzu odbyło się niecodzienne spotkanie. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek zgromadziła się społeczność szkolna oraz zaproszeni goście, a wszystkich przywiódł jeden cel: udział w biesiadzie bożonarodzeniowej.

Prawie 180 artystów w wieku od 3 do 80 lat zadbało o ucztę dla ducha zgromadzonej widowni. Dla równowagi zadbano również o coś dla ciała… Hostessy serwowały potrawy wigilijne, które zostały przygotowane przez utalentowanych rodziców, a ciasta, stroiki i jemioła nad wejściem do sali dodały świątecznej magii. Wszyscy zebrani przenieśli się do stajenki, by radośnie
i z przytupem powitać Dzieciątko Jezus.

Podczas spotkania panowała iście rodzinna atmosfera, na co zwrócili uwagę w swoich przemówieniach: Wicestarosta Powiatu Będzińskiego Pan Dariusz Waluszczyk oraz Wiceburmistrz Miasta i Gminy Siewierz Pan Damian Dawczyński.

Nasza Szkolna Rodzina życzy wszystkim: zdrowych, pełnych miłości i pokoju świąt Bożego Narodzenia, a w nowym roku 2024 wszelkiej pomyślności.

Urszula Szymiec

Akcje w których uczestniczymy

ztu.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 22nd. Siewierz