Drukuj

konkurs recytatorski 2024

KONKURS RECYTATORSKI

16 lutego 2024r. w naszej placówce odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Jury w składzie : Renata Chmielowska, Barbara Pawińska i Izabela Szczepańczyk oceniło występy uczniów. Oto wyniki:

- w kategorii klas 4-6:

I miejsce - Maria Miłoch ( kl. 5)

II miejsce- Maria Przemyk ( kl. 6)

III miejsce - ex aequo - Nela Biedroń i Zofia Przemyk (kl. 4)

-w kategorii klas 7-8:

I miejsce - Katarzyna Skrzypiec

Zwyciężczynie pierwszych miejsc wezmą udział w XXXI Finale Miejsko -Gminnego Konkursu Recytatorskiego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatkom gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.

Aneta Bednarz, Renata Chmielowska


 

 

♥️Walentynki ♥️

 

14 lutego odbyły się w naszej szkole walentynki. Do obchodów tego dnia przygotowywaliśmy się już przed feriami, planując, do kogo wyślemy słowa sympatii dzięki specjalnie utworzonej walentynkowej poczcie. W poniedziałek po feriach naszych uczniów przywitała dekoracja z serduszkami, która wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Z każdym dniem walentynkowa skrzynka umieszczona na korytarzu zapełniała się coraz bardziej, aż w końcu nadszedł ten dzień. 

     Uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie zaplanowano wiele atrakcji: obdarowanie kolegi/koleżanki kilkoma miłymi słowami, szukanie drugiej połowy serca, układanie w parach takich samych obrazków, wycinanie serca i podarowanie go osobie szczególnie nam bliskiej, wykonanie układu tanecznego. Podczas uroczystości uczniowie poszczególnych klas śpiewali piosenki, które kojarzą im się w jakiś sposób z uczuciami i z Dniem Świętego Walentego. Każdy uczeń, który w tym dniu założył czerwony element ubioru był chroniony przed odpytywaniem i złą oceną. Przedszkolaki również uczciły ten dzień malując piękne serduszka. 

     Dzień Świętego Walentego osłodziły nam lizaki w kształcie serduszek, które otrzymaliśmy od Rady Rodziców działającej przy naszej placówce - za co dziękujemy!

 

Walentynki zakończyliśmy wspólną zabawą przy dźwiękach muzyki i zdjęciami na tle przygotowanej na tę okazję walentynkowej ścianki.

 

                                                                                       Organizatorzy:

 

                                                               Justyna Wystrychowska, Urszula Szymiec


 

 

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 22nd. Siewierz