SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

SZKOLNA MARZANNA

w SP nr 2 w Siewierzu

I. Cele konkursu:

1. Przybliżenie wiadomości o marzannie jako symbolu wierzeń ludowych.

2. Kreowanie wyobraźni dzieci, którą odzwierciedlają podczas działań plastycznych.

II. Regulamin

1. W konkursie biorą udział tylko prace przestrzenne. Maksymalny wymiar Marzanny – 2m wysokości. Prace mogą być przygotowane indywidualnie lub maksymalnie w 3 osobowych grupach. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych:

• kategoria I: Oddziały przedszkolne – klasa III,
  • kategoria II: klasy IV-VIII.

2. Do każdej pracy należy dołączyć w widocznym miejscu wizytówkę osoby lub grupy, która wykonała pracę.

3. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

4. Organizatorzy przewidują dla zwycięzców konkursu, którzy zajęli odpowiednio I, II i III miejsce, dyplomy i nagrody rzeczowe. Jury może także wyróżnić dowolną liczbę prac konkursowych.

5. Prace konkursowe stają się własnością organizatorów.

6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do różnych form publikacji dostarczonych prac.

7. Prace należy DOSTARCZYĆ do 18.03.24 r. do Pani Beaty Pieprzyk.

8. Lista zwycięzców i zdjęcia nagrodzonych prac zostanie zamieszczona na stronie szkoły.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!!

Organizator: Beata Pieprzyk

White Modern Welcome Spring Poster 1