Książeczka projektowa

Wspólnie z członkami projektu stworzyliśmy książeczkę. Zapraszamy do oglądania.

Book titled 'Nasze Magiczne Święta'Read this book made on StoryJumper

Życzenia świąteczne

Mieliśmy przyjemność zlożyć życzneia świąteczne czlonkom nasz3go świątecznego projektu.

KOLĘDOWALIŚMY

Zaśpiewaliśmy kolędę dla naszych nowych znajomych.

NASZE LOGO PROJEKTOWE

Malowaliśmy portrety Mikołaja. Jeden z "naszych" Mikołajów znalazł się na logo.

logo nasze magiczne swieta

O projekcie Nasze Magiczne Święta

Projekt dedykowany jest dzieciom w wieku 4 – 10 lat. Celem projektu jest przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia i przybliżenie tradycji świątecznych w poszczególnych regionach Polski/świata dzieciom poprzez realizację zaplanowanych działań.

CELE

1. Przygotowanie dzieci do świąt Bożego Narodzenia.
2. Poznanie tradycji świątecznych związanych z adwentem i Bożym Narodzeniem.
3. Realizacja podstawy programowej poprzez różnorodne działania o tematyce świątecznej.

POSTĘP DZIAŁAŃ

Listopad/Grudzień
1. Poznajmy się – przygotowanie prezentacji/filmiku na temat swojego przedszkola/szkoły oraz dzieci i uczniów biorących udział w projekcie.

Grudzień
1. Nauka świątecznej piosenki, która zostanie zaśpiewana członkom projektu podczas czatu na żywo.
2. „Mój Mikołaj” - praca plastyczna. Wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej Mikołaja. Zaprezentowanie tych prac na gazetce w przedszkolu/szkole. Następnie prace zostaną zebrane w książeczkę pod tytułem "Album dla Mikołaja".
3. Spotkanie z Mikołajem. Relacja z tego niezwykłego spotkania.
4. Świąteczny wierszyk. Filmik prezentujący recytacje dzieci.
5. Zajęcia dydaktyczne o tematyce świątecznej. Relacja zdjęciowa.
6. Święta w pigułce. Wykonanie albumu o świętach bożonarodzeniowych w moim regionie z miejscem na życzenia od partnerów. Wymiana albumów pomiędzy partnerami. Odesłanie albumów do ich właścicieli.

SPODZIEWANE REZULTATY

1. Album o świętach bożonarodzeniowych i Album dla Mikołaja.
2. Nawiązanie międzyszkolnej współpracy i przyjaźni.
3. Nowe doświadczenia.

pij_mleko.jpg